Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Penzion Milena - Hranice

Hranice

Levné ubytování v útulném rodinném penzionu, který se nachází přímo v areálu lázní Teplice nad Bečvou, cca 2oo m od hlavní lázeňské kolonády.Třípatrová budova penzionu nabízí ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích a 4 jednolůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Dva jednolůžkové pokoje jsou vybaveny WC. Ostatní sociální vybavení obsahuje 13 WC a 8 sprchovacích koutů a je umístěno příhodně v bl…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dvořákovovo stromořadí č.988, Hranice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Hranice

Fotogalerie k článku

Levné ubytování v útulném rodinném penzionu, který se nachází přímo v areálu lázní Teplice nad Bečvou, cca 2oo m od hlavní lázeňské kolonády.

Třípatrová budova penzionu nabízí ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích a 4 jednolůžkových pokojích s možností 2 přistýlek. Dva jednolůžkové pokoje jsou vybaveny WC. Ostatní sociální vybavení obsahuje 13 WC a 8 sprchovacích koutů a je umístěno příhodně v blízkosti všech pokojů. V přízemí je společenská místnost s televizí, je zde k dispozici lednice,rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.Dle přání nabízíme pronájem televize i na pokoj.

Je zde příjemné venkovní posezení ve stínu, jednoduchého ohniště s možností využití přenosného grilu. Klient může samozřejmě využít služeb, které nabízí společnost Lázně Teplice nad Bečvou a.s.,

Možnosti stravování

Nabízíme jednoduchou snídani na pokoj za cenu 45,-Kč/osobu. Více možností stravování je pak v blízkém okolí, buď v lázeňských sanatoriích, lázeňských kavárnách nebo v nedalekých Hranicích (město nacházející se cca 3 km od lázeňského areálu). Můžete využít dovoz pizzy na pokoj na základě telefonické objednávky. V penzionu je také prodej výtečných moravských vín.

Popis okolí

Ubytování se nachází přímo v areálu lázní, cca 2oo m od hlavní lázeňské kolonády, přitom ale v klidné zeleni na břehu řeky Bečvy.

Tipy na výlet po okolí

Výhodou ubytování u nás je nejen bezprostřední blízkost lázní s velkou nabídkou léčebných procedur a welnesových programů. Ale také poloha penzionu uprostřed Moravské brány, která má blízko k zajímavým historickým a turistickým cílům: např. ve 40 km vzdálených Beskydech můžete projít řadu zajímavých značených turistických tras. V bezprostředním okolí penzionu jsou vybudovány nové cyklostezky, krásné procházky po lázeňských parcích Vás dovedou např. ke Zbrašovským aragonitovým jeskyním, které patří k nejteplejším v ČR. Navštívit můžete i nedalekou Hranickou propast – nejhlubší propast v ČR a možná i ve střední Evropě (její dno ještě nalezeno nebylo). Neměli byste opomenout ani návštěvu jednoho z největších hradů na území České republiky – hradu Helfštýna, kde se každoročně v půlce srpna koná slavný mezinárodní festival uměleckého kovářství Hefaiston.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 12. květen

Dnes má svátek Pankrác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete