Statistika našeho portálu

  • 94 549 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Sportovně-rekreační areál Radava - Kovářov

Kovářov

Nabízíme rekreační pobyty v chatkách s možností stravování, využití sportovišť, koupání a jiných společenských aktivit. Pořádáme sportovní turnaje, kulturní produkce, ale i gurmánské akce, jako například pečení selat. Dále umožňujeme pořádat soukromé a firemní večírky, školení, svatby, rauty a jiné oslavy. Zaměřujeme se také na školství a tělovýchovu, například školy v přírodě, školní výlety a sp…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Chrást/246, Kovářov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Písek
Obec
Kovářov

Fotogalerie k článku

Nabízíme rekreační pobyty v chatkách s možností stravování, využití sportovišť, koupání a jiných společenských aktivit. Pořádáme sportovní turnaje, kulturní produkce, ale i gurmánské akce, jako například pečení selat. Dále umožňujeme pořádat soukromé a firemní večírky, školení, svatby, rauty a jiné oslavy. Zaměřujeme se také na školství a tělovýchovu, například školy v přírodě, školní výlety a sportovní soustředění.

Možnosti stravování

V nabídce restaurace naleznete širokou škálu alkoholických a nealkoholických nápojů, tři druhy výčepních piv, tabákové výrobky a další sortiment jako zmrzliny, cukrovinky a jiné. V naší kuchyni se každý den vaří hotová jídla, minutkové pokrmy, snídaně a penze pro ubytované hosty. Další možností přípravy pokrmů je grilování v našem venkovním altánu. Na objednávku připravíme pečené sele na ohni, krůty, grilovaná kuřata, ryby, steaky nebo velké špízy z více druhů mas.

Popis okolí

Sportovně - rekreační areál Radava se nachází v klidné a čisté lokalitě Orlické přehrady, asi 2 km od obce Chrást. Tato turisticky zajímavá oblast ukrývá spoustu krásných míst a památek, jako jsou třeba Orlický zámek, hrad Zvíkov, milevský klášter, rozhledna Onen svět nebo Žďákovský most a také samotná hráz přehrady. Krásná jihočeská příroda nabízí nezapomenutelné výlety, cykloturistiku, rybolov nebo houbaření. Pro dokonalé probádání přehradní nádrže, která je od nás vzdálena přibližně 300 m, je nejlépe využít plavbu výletního parníku lodní dopravy Orlík.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 27. listopad

Dnes má svátek Xenie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete