Statistika našeho portálu

  • 95 478 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Ubytování U Svozilů - Plumlov

Plumlov

Dům má dvě části se samostatnými vchody.V přední části bydlí majitelé objektu. Pro návštěvníky je k dispozici pokoj se dvěmi postelemi, z toho jedna patrová, v případě zájmu je možnost přidat jedno lůžko na pokoj jako přistýlku. Samozřejmostí je wc, koupelna s vanou a kuchyňka. Pokoj je vybaven radiem, barevným televizorem se satelitem. V kuchyňce je k dispozici lednička, rychlovarná konvice, mik…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dům má dvě části se samostatnými vchody.V přední části bydlí majitelé objektu. Pro návštěvníky je k dispozici pokoj se dvěmi postelemi, z toho jedna patrová, v případě zájmu je možnost přidat jedno lůžko na pokoj jako přistýlku. Samozřejmostí je wc, koupelna s vanou a kuchyňka. Pokoj je vybaven radiem, barevným televizorem se satelitem. V kuchyňce je k dispozici lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Pokoj je vytápěn ústředním topením s možností přitopit olejovým radiátorem. Ve dvorku je posezení se slunečníkem, dále možnost parkování osobního automobilu i jízdních kol v uzamčené garáži u domu.

Možnosti stravování

Vlastní v kompletně vybavené kuchyni.

Popis okolí

Objekt se nachází stranou od silnice v těsné blízkosti lesa a luk s možností houbaření, turistiky a cykloturistiky po nově vybudovaných a upravených cyklostezkách.

Tipy na výlet po okolí

Pro milovníky historie jsou otevřeny brány hradů, zámků, zřícenin a muzeí. Bohatá síť cyklotras Vám umožní podívat se do jeskyní Moravského krasu s propastí Macocha nebo obdivovat malebnou krajinu z pohoří. V blízkosti je také mnoho sportovních areálů a kulturních center, ve kterých probíhají akce všeho druhu. Jen namátkou - minigolf a plážový volejbal u Plumlovské přehrady, koupání na přehradě s možností zapůjčit si lodičky a šlapadla, v blízké obci Mostkovice možnost navštívit letní kino nebo využít projížďky na koních.Z dalších početných možností návštěv můžeme jmenovat již zmíněný Moravský kras, westernové městečko Boskovice, zámek Plumlov, lázně Slatinice a Skalka u Prostějova, zámek Náměšť na Hané, pohádkový hrad Bouzov a další…

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Svatojánské čarování v zámeckém par…

26.06.2021 - 26.06.2021
Zámek Čechy pod Kosířem

Akce (nejen) pro děti v prostředí krásného zámeckého parku věnovaná svatojánským tradicím.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete