Statistika našeho portálu

  • 97 591 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Ubytování v soukromí - Bořislav

Bořislav

Nabízím levné ubytování v Bořislavi, v rodinném domě situovaném v klidné ulici poblíž mezinárodní silnice E 55 .Možné ubytování i pro zaměstnance firem, rodiny s dětmi a pod. Ceny jsou smluvní a za lůžko. Případná sleva se odvíjí podle délky pobytu a počtu ubytovaných osob. .V domě jsou k dispozici 3 pokoje s veškerým vybavením pro celkem 10 osob, 2x WC, 2 koupelny, Každý pokoj má televizi,komple…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bořislav 41, Bořislav
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Bořislav

Fotogalerie k článku

Nabízím levné ubytování v Bořislavi, v rodinném domě situovaném v klidné ulici poblíž mezinárodní silnice E 55 .Možné ubytování i pro zaměstnance firem, rodiny s dětmi a pod. Ceny jsou smluvní a za lůžko. Případná sleva se odvíjí podle délky pobytu a počtu ubytovaných osob. .V domě jsou k dispozici 3 pokoje s veškerým vybavením pro celkem 10 osob, 2x WC, 2 koupelny, Každý pokoj má televizi,kompletně vybavená kuchyňka. Wifi internetové připojení zdarma. Parkování je zajištěno na uzamčeném dvoře. Ve dvoře je možnost posezení pod altánem a balkonem.. Objekt je vytápěn plynovým topením automaticky, včetně bojleru na teplou vodu, která je stále vařící. Provoz ubytování je NONSTOP po celý rok, ubytování s domácími mazlíčky je možné po dohodě s majitelkou. Placení je možné v hotovosti v Kč nebo Eurech a platebními kartami EC, MC, VISA, Amex cena 300.-Kč za os. a noc.

Možnosti stravování

Stravování - vlastní příprava stravy v plně vybavené kuchyňce, dále výborná kuchyně 50m od domu v restauraci Pod Milešovkou,naproti domu v restauraci nebo o pár metrů vedle rest. Mlešovka v bistru Maronka. V obci je prodejna potravin a smíšeného zboží a čerpací stanice s prodejnou.

Popis okolí

Obec se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Českého Středohoří pod královnou našich kopců , největrnější horou s nádherným výhledem do okolí MILEŠOVKOU, 10 km od lázeňského města Teplice. Místo je ideálním výchozím bodem pro výstup na Milešovku 837 m n.m. a pro další turistické a cykloturistické aktivity v této oblasti. Do obce lze zajet jak vláčkem tak autobusem, směr Teplice- Bořislav - Žim, Tce - Lovosice, Tce - Praha.

Tipy na výlet po okolí

Jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku do okolí, lyžování, pěší turistika. Zajímavé okolí pro výlety do Krušný hor, Českého středohoří, aquacentrum Teplice, botanická zahrada, hvězdárna, kina, lázně,Lyžařský areál Bouřňák nebo Telnice, vodní nádrž Barbora v Oldřichově.V okolí je možnost navštívit zříceninu hradu Sukoslav u obce Kostomlaty ze 14. století, dále asi 12 km vzdálené starobylé město Krupka s hradem Rosenburg 14 století a několika gotickými a renesančními stavbami kostelů. Vysoko nad městem se táhnou horské hřebeny s vrcholem Komáří vížky806 m n.m., zpřístupněným lanovou dráhou 15 min jízdy. Na vrcholu je možnost občerstvení ve vyhlídkové restauraci. Lovoš, Porta Bohemica / Opárenské údolí, Dubice - Labe, Ústí -Střekov, ZOO, Větruše, Teplice - Doubravka, botanická zahrada, planetárium, zámek, skalní město Tisá, Duchcov / Osek -zámek, klášter, Bílina - zámek, lázně Kyselka, vrch Bořeň.MILEŠOVKA 3 km - královna Českého středohoří 837 m, je botanickou rezervací. Na vrcholu se nachází meteorologická observatoř s rozhlednou. Východ slunce z jejího vrcholu patří k nezapomenutelným romantickým dojmům. Za jasného počasí je odměnou jedinečný panoramatický pohled do krajiny a na hrady a zříceniny na výšinách kolem. Milešovka je největrnějším místem České republiky, bezvětří zde bývá v průměru jen 8 dní v roce. Ne náhodou její německý název zní Donnersberg Hromová hora. Právě zde je zaznamenáváno nejvíce bouří na našem území.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete