Statistika našeho portálu

  • 92 428 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 175 Míst a památek

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče - Hustopeče

Hustopeče

Wine Wellness Hotel Centro je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se ve městě mandlí a vína v Hustopečích, obklopených mandloňovými sady ze 17 století, které jsou raritou ve střední Evropě. Hotel je tvořený komplexem budov, které propojují moderní architekturu přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. Součástí hotelu jsou konferenční prostory až pro 250 osob, hotelové …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Husova 8, Hustopeče
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Hustopeče

Fotogalerie k článku

Wine Wellness Hotel Centro je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se ve městě mandlí a vína v Hustopečích, obklopených mandloňovými sady ze 17 století, které jsou raritou ve střední Evropě. Hotel je tvořený komplexem budov, které propojují moderní architekturu přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. Součástí hotelu jsou konferenční prostory až pro 250 osob, hotelové Wine Wellness jehož hlavní doménu tvoří víno a vinné procedury, Amande restaurant snoubící moravskou kuchyni s francouzským šarmem, Pivnice Panský dvůr s tradičními regionálními pokrmy.

 

Všech 55 pokojů, které hotel nabízí, poskytuje příjemné a komfortní ubytování ve dvou kategoriích - Standard a Superior. Mezonetové apartmá je typem pokojů nejvyšší kategorie. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí i minibarem, hosté mohou využít hotelovou prádelnu nebo donášku snídaní přímo na pokoj. 

Restaurant Amande v sobě spojuje několik unikátních konceptů, které poskytnou Vašim smyslům dokonalé zážitky z gastronomie jižní Moravyfrancouzskými prvky. Plně klimatizované prostory nabízí příjemné posezení až pro 70 osob, v letních měsících kapacitu restaurace navyšuje přilehlá terasa s romantickým osvětlením pro dokonalé večery.

Wine Wellness je v České republice prvním zařízením, jehož hlavní doménu tvoří víno a vinné procedury. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie, ať už formou koupelí ve víně, masáží, peelingů nebo zábalů, je metoda, která jich velmi příjemným způsobem využívá. Požitek z relaxace může být umocněný návštěvou Saunového světa se čtyřmi druhy saun, ochlazujícím vědrem či sprchami se závalovým deštěm. Whirpool se pak postará o masáž celého těla a znovunabytí vitality a energie.

Milovníci tradiční moravské kuchyně a výběrového piva si přijdou na své v Pivnici Panský dvůr s kapacitou až 70 míst. Je ideálním místem pro neformální setkávání přátel, v letním období je v atriu hotelu k dispozici venkovní zahrádka s vyžitím i pro děti.

Hotel disponuje celkem pěti plně vybavenými konferenčními prostory, s kapacitou až 250 osob, v moderním či historickém stylu. Všechny typy firemních akcí je možné doplnit o teambuildingové aktivity s vinařskou tématikou, můžete se stát na Den vinařem, večerní program zpříjemní degustace vín v hotelovém vinném sklípku.

Možnosti stravování

V roce 2016 hotel otevřel vlastní Amande restaurant, která snoubí tradiční moravskou kuchyni s francouzským šarmem. Je ideálním místem pro setkávání přátel u snídaní, obědů s obchodními partnery, nebo romantických večeří.

Snídaně se podávají od 7.00 do 10.00 hod, a to rautovou formou s bohatým výběrem jak studených, tak i teplých pokrmů. 

Restaurace je otevřena každý den od 11 hodin, od neděle do čtvrtka do 22 hod, v pátek a sobotu do 23 hod.

Tipy na výlet po okolí

Piknikový koš plný místních delikates, s dekou – 890 Kč pro 2 osoby
Komentovaná prohlídka Zámku Mikulov, okruh Historie -  rodinné vstupné 310 Kč
Degustace vín u místního vinaře – 270 Kč/osoba
Kolonáda na Reistně, Valtice – 30 Kč/osoba
Zapůjčení cyklistického kola vč. helmy – 400 Kč/den

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Slavnosti mandloní a vína - Hustope…

27.03.2020 - 29.03.2020
Dukelské náměstí

Pokochejte se pohledem na kvetoucí mandloně, projděte se vinicemi, ochutnejte nejlepší moravská vína a nejoriginálnější…

Vinařský valentýnský víkend - Ledni…

14.02.2020 - 16.02.2020
ANNO VINO, Nejdecká…

Nenechte si ujít Den otevřených dveří a prohlídku vinařství nejen pro zamilované. Romantická a růžová vína, koktejly.…

Fašanková obchůzka - Mikulov

22.02.2020 - 22.02.2020
Mikulov

Jako každoročně před popeleční středou se v Mikulově uskuteční v sobotu 22. února 2020 fašank s obchůzkou po městě s…

Masopustní festival Fašank - Břeclav

22.02.2020 - 22.02.2020
Poštorná-Břeclav

Tradiční lidová masopustní obchůzka zakončená taneční zábavou, to musíte zažít!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete