Statistika našeho portálu

  • 97 533 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 71 - 80 z celkem 150

Bowling hotel Zámek - Havířov

03.06.2011 Havířov

Hotel Zámek Havířov nabízí stylové ubytování v krásném prostředí zámečku. Ubytování je k dispozici v nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je restaurace, salonky a obřadní síň. V okolí hotelu se nachází útulný parčík, dětský koutek a letní aquapark. Hotel Zámek Havířov nabízí také pronájem…

Bowling Star Riviera - Frýdek-Místek

03.06.2011 Frýdek-Místek

Bowling Star Riviera vás zve na své čtyři profesionální dráhy, pobavit se a odreagovat nejen hrou, ale i příjemným posezením v baru. Bowlingovou obuv Vám zapůjčíme zdarma. Po hře se můžete občerstvit nejen na baru, ale i v naší restauraci.

Bowling hotel Rajská bouda - Malenovice

03.06.2011 Malenovice

Hotel Rajská bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory. Kromě ubytování a výborné kuchyně nabízí také zábavu pro děti i dospělé. Děti se mohou vyřádit v dětském koutku, dospělí zase určitě ocení solnou himálajskou saunu, ping pong nebo kvalitní bowlingové dráhy.

Bowling restaurace Sauna - Frýdek-Místek

03.06.2011 Frýdek-Místek

Restaurace Sauna ve Frýdku - Místku nabízí kromě kvalitní kuchyně také sportovní vyžití na dvou bowlingových drahách s UV efekty. Každá dráha je pro osm hráčů s posezením. Celý prostor je klimatizován. V případě zájmu je možné u nás pořádat soukromé akce a miniturnaje.

Bowling Club - Bystřice

03.06.2011 Bystřice

Srdečně vás zveme k návštěvě Bowling Clubu, který se nachází v malebné podhorské obci Bystřice. Svého sportovního ducha můžete projevit na třech bowlingových drahách s automatickými stavěči. Každý hráč si může na ovládacím zařízení navolit vlastní nastavení hry. Po hře se můžete občerstvit v naší restauraci s bohatou nabídkou nápojů i…

Bowling centrum - Krnov

03.06.2011 Krnov

Bowlingové centrum Krnov nabízí nejmodernější bowlingové dráhy Brunswick. Všechny dráhy  mají k dispozici vysunovatelné automatické zábrany pro hry dětí.Zahrát si u nás můžete nejen bowling, ale třeba i fotbálek a šipky. Hostům je k dispozici bar s alko i nealko nápoji a lehkým občerstvením. Útulné prostředí klubu je vhodné pro setkávání…

Academy Kobr tenis - Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Academy Kobr Tennis disponuje dvorci s umělou trávou, které umožňují hru i za nepřízně počasí. Celoroční provoz zajišťuje přetlaková hala na dvou dvorcích s umělou trávou. Součástí areálu jsou i dva beachvolejbalové dvorce.

Ridera Sport - Ostrava-Vítkovice

03.06.2011 Ostrava

V  areálu Ridera Sport můžete využít devět venkovních antukových dvorců, z nichž tři disponují v zimním období zastřešením v podobě nafukovací přetlakové haly. Funguje také tenisová škola a zahrát si můžete i badminton.

Tenisový klub Hlučín

03.06.2011 Hlučín

Provozování tenisového klubu. Nabídka pronájmu tenisových kurtů.

Sportovní klub JANTAR Opava - tenisový areál

03.06.2011 Opava

Tenisový oddíl SK Jantar disponuje třemi antukovými dvorci. Na dvou dvorcích funguje přetlaková hala. V budově klubovny jsou šatny mužů a žen, sauna a malé fitcentrum.

úterý 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete