Statistika našeho portálu

  • 97 533 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 31 - 40 z celkem 150

Fitcentrum Darja - Bohumín

12.07.2011 Bohumín

Redukujte svou hmotnost, zlepšete svou fyzickou kondici a vytvarujte si tělo do plavek. Můžete začít cvičit ve fitness centru, kde na vás čekají kvalitní přístroje, které mají za cíl snížení vaší váhy a vybudování svalové hmoty.

Fitness centrum - Rychvald

12.07.2011 Rychvald

Cvičení je pro tělo velmi důležité, a proto začněte cvičit i vy. K dispozici máte fitness centrum, které nabízí kvalitní služby. Kromě vybavené posilovny na vás čeká solárium, masáže a také prodej sportovní doplňkové výživy.

Fitness club A&A - Albrechtice

12.07.2011 Albrechtice

Začněte efektivně hubnout a navštivte fitness centrum, které je vybaveno kvalitní posilovnou. Pro návštěvníky je připraveno také solárium a chvíli odpočinku si dopřejete v restauraci. Vyzkoušejte něco nového i vy.

ProActiv fitness - Český Těšín

12.07.2011 Český Těšín

Pokud chcete vypadat dobře, pak využijte služeb fitness centra. Můžete vyzkoušet celou řadu cvičení a k dispozici máte posilovnu, kardio zónu a nechybí ani sauna či masáže. Vyzkoušejte také skupinové cvičení.

HEAT TEAM - Havířov

12.07.2011 Havířov

Slyšeli jste již o HEAT programu? Nyní máte šanci ho vyzkoušet. Poslouží vám k redukci hmotnosti speciální přístroje, které jsou moderní a kvalitně udělané. Dále můžete navštívit zumbu a využít služeb osobních trenérů.

Studia 70 minut - Frýdek-Místek

12.07.2011 Frýdek-Místek

Redukujte svou hmotnost a vyzkoušejte něco nového. K dispozici máte rekondiční studio, které vám pomůže docílit vaši vysněné postavy. Udělejte si čas na cvičení, protože to je velmi důležité pro vaše zdraví.

Fitpoint sportovní klub - Frýdek-Místek

12.07.2011 Frýdek-Místek

Pokud chcete redukovat svou hmotnost, nyní máte šanci. K dispozici jsou sportovní aktivity. Nechybí posilovna, kardio zóna, skupinové aktivity, spinning, power plate a také další sportovní služby. Jsou v provozu i wellness relaxace.

B-Fit FITNESS - Frýdek-Místek

12.07.2011 Frýdek-Místek

Vyzkoušejte něco nového a navštivte fitness centrum, které má ve své nabídce celou řadu služeb. Hlavní činností je power plate, což jsou přístroje pro efektivní hubnutí. Využijte také služeb osobního trenéra.

Horský Lanový Park Tarzanie

03.06.2011 Trojanovice

Jedno z nejlepších a nejzajímavějších lanových center u nás je Horský Lanový park Tarzanie. Zážitek z překonávání jeho překážek je umocněn tím, že se nachází v krásné beskydské přírodě. Provozovatel při jeho vzniku hledal inspiraci na Slovensku a v roce 2005 otevřel tento nevšední park v malebném obci Trojanovice, 5 km od Frenštátu pod…

Lanové centrum ostrava

03.06.2011 Ostrava

Nejmladší lanové centrum z české rodiny lanových center PROUD je v Ostravě. Bylo otevřeno v roce 2004 v areálu Hornického muzea OKD v Ostravě - Petřkovicích. Pro všechny jsou připraveny nejprve nízké lanové překážky. Ty slouží jednak k bezpečnému nácviku překonávání těch vysokých, jednak jsou vynikajícím lanovým hřištěm pro děti a pro…

úterý 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete