Statistika našeho portálu

  • 97 918 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 61 - 70 z celkem 150

Paintball Elite Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Můžete si zahrát paintball a jsou pořádány různé paintbollové akce pro veřejnost. Pantiball je prováděn buď na hřištích anebo na vámi zvoleném místě. Cílem je připravit nejlepší podmínky pro paintball.

Paintball Mania - Opava

03.06.2011 Opava

Zahrajte si novou adrenalinovou hru paintball, který vyžaduje postřeh, sílu a také kondici. Na zážitky z tohoto sportu nezapomenete. Je poskytován úplný servis pro firmy, skupiny i jednotlivce. Využijte hřišť a zahrajte si paintball.

Paintball Gangsters - Opava

03.06.2011 Opava

Paintball je moderní adrenalinový sport, který vyžaduje rychlost, sílu a fyzickou kondici. Můžete si zahrát paintball na zcela novém hřišti, které se nachází 10 km od Bruntálu. Bude vám zapůjčeno veškeré vybavení.

Paintball Club - Kobřice

03.06.2011 Kobeřice

Využijte služeb paintballu a zahrajte si tuto adrenalinovou hru, která vás určitě zaujme. Budete mít k dispozici paintballové vybavení, můžete se seznámit s pravidly a budou vám poskytnuty veškeré instrukce.

Piraňa Paintball - Frýdek-Místek

03.06.2011 Frýdek-Místek

Cílem paintballu je odreagovat vás od každodenního stresu a poskytnout vám zábavu. Seznamte se s adrenalinovým sportem. K dispozici je několik hřišť, na němž můžete paintball provádět. Paintball je pořádán také pro firmy.

Paintball Elites - Frýdek-Místek

03.06.2011 Frýdek-Místek

Jestli jste ještě nehráli paintball, pak tento nedostatek radikálně změňte. Paintball je vhodný pro každého. Můžete si užít v rámci tohoto sportu mnoho zábavy. Paintball je také oblíbeným sportem, nejen zábavou.

Zuzana bowling - Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Zábavní centrum Zuzana v Ostravě – Porubě vám nabízí spoustu zábavy pod jednou střechou. O zábavu bude postaráno v Restauraci BOWLING se sedmi bowlingovými dráhami a příjemným posezením u dobrého jídla nebo sklenky vína a Restauraci KUŽELNA se čtyřmi dráhami kuželek, šipkovým automatem a dětským koutkem. K dispozici je letní terasa…

Bowling hotel Jan Maria - Ostrava

03.06.2011 Ostrava

V areálu hotelu Jan Maria v Ostravě se nachází čtyřdráhový bowling, který je vybaven automatickými stavěči a skoringovým systémem Qubica. Dráhy je možné osvětlit speciálním GLOW efektem (UV - nasvětlení). Pro naše nejmenší hráče upravujeme dráhy mantinely a tím je vždy zajištěna trefa na cíl. Bowlingové dráhy jsou Vám k dispozici také…

Bowland - Opava

03.06.2011 Opava

Provoz restaurace s kapacitou 150 míst a bowlingovou dráhou.

Sportovní areály Studénka - bowling

03.06.2011 Studénka

Společnost Sportovní areály Studénka provozuje městská sportovní zařízení - zimní stadión, městské koupaliště a sportovní centrum a mimo jiné sportovní aktivity nabízí také pronájem dvou bowlingových drah.

sobota 2. červenec

Dnes má svátek Patricie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete