Statistika našeho portálu

  • 97 533 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 41 - 50 z celkem 150

Lanové centrum Karlov pod Pradědem

03.06.2011 Malá Morávka

Lanové centrum v atraktivním prostředí krásné přírody Jeseníků v obci Karlov pod Pradědem je vystavěno v korunách stromů a je v provozu i v zimě. Centrum je členem rodiny PROUD. Na začátečníky tu čekají nízké překážky a malý okruh. Dostane se jim zaškolení od instruktorů a vysvětlení jak správně používat jistící lana. Dalším postupným…

Jezdecký klub Mušketýr - Slezská Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Pokud máte zájem o jezdecký výcvik, pak neváhejte a obraťte se na jezdecký sportovní klub. Přijímá jak členy do jezdeckého klubu, tak nabízí i další služby, jichž můžete využít. Pořádá také různé akce.

Jezdecký klub - Velká Polom

03.06.2011 Velká Polom

Ve Velké Polomy působí jezdecký klub, který nabízí celou řadu služeb. Jednak se můžete stát členy, jednak poskytuje ustájení koní, jejich výcvik, přípravu parkůrových koní, trénink jezdců na vlastních i jejich koních.

Jezdecký klub Starý Mlýn Opava - Kylešovice

03.06.2011 Opava

Vydejte se do Opavy a využijte služeb malého jezdeckého klubu. K dispozici je devatenáct koní a v klubu je zapsáno 24 členů. Do klubu se mohou zapsat také děti, které se zabývají jezdectvím.

Jezdecký klub Steally Opava

03.06.2011 Hradec nad Moravicí

Využijte služeb jezdeckého klubu, který připravuje koně na drezurní i parkurové soutěže. Nabízí výukové jízdy na koních jezdů všech sportovních úrovní. Pro zájemce je možné zařídit vícedenní soustředění.

Jezdecký klub Opava - Kateřinky

03.06.2011 Opava

Provoz jezdeckého klubu.

Jezdecký klub Mokré Lazce

03.06.2011 Mokré Lazce

Jezdecký klub Mokré Lazce - výuka jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé, vyjížďky do terénu po absolvování alespoň 3 hodin na jízdárně pod odborným vedením.

Jezdecký klub Jasénky

03.06.2011 Hlučín

Stáje se nachází v klidném místě na polosamotě v okrajové části Hlučína. Je zde dostatek výběhů s možností pastvy, ustájení je zajištěno v samostatných boxech.

Jezdecký klub Slovan Frenštát pod Radhoštěm

03.06.2011 Frenštát pod Radhoštěm

Ve Frenštátu pod Radhoštěm působí jezdecký areál, kde si na své přijdou všichni milovníci jezdeckého sportu. Díky kvalitnímu vybavení se zde konají různé závody a také nechybí společenské prostředí. K dispozici jsou kolbiště s tribunami.

Sportovní stáj Nový Jičín - Hermelín klub

03.06.2011 Nový Jičín

Provoz jezdeckého klubu a chov koní.

úterý 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete