Statistika našeho portálu

  • 97 533 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 51 - 60 z celkem 150

Jezdecký klub Studénka

03.06.2011 Studénka

Rekreační jízdy na koni na jízdárně nebo v terénu, výcvik jízdy na koni, ustájení koní.

Jezdecký oddíl stáj Václav - Horní Suchá

03.06.2011 Horní Suchá

Věnujte se kulturní, zájmové a sportovní činnosti. Začněte jezdit na koních a navštěvujte jezdecký klub. Můžete si také zakoupit vlastního koně, záleží pouze na vás. Jsou pořádány různé závody, jichž se mohou dobří jezdci zúčastnit.

Jezdecký klub Gallop Moravia - Havířov

03.06.2011 Havířov

Pokud si chcete vyzkoušet, jaké to je sedět na hřbetu dominantního zvířete, pak navštivte jezdecký klub. Pořádá různé akce, jichž se můžete zúčastnit. Sjednat si můžete s klubem také soukromé akce.

Jezdecký klub BUKANÝR Kuželka

03.06.2011 Orlová

Milujete jízdu na koních? Láká vás tato dominantní zvířata? Můžete se stát členy jezdeckého klubu. Nabízíme vám koně, které můžete využít k projížďce. Vyzkoušíte si také skoky na koních a můžete využít služeb stáje.

Jezdecký klub Stáj Newport

03.06.2011 Dolní Domaslavice

Výuka na koních pro začátečníky i pokročilé, jednotlivce i skupiny. Speciální skokový výcvik, víkendové nebo týdenní kursy. Možnost objednávky permanentek. K dispozici je krytá hala 24 x 45 m a letní písková jízdárna 30 x 60 m. Ubytovat se můžete v penzionu Newport Ranch, který je součástí jízdárny.

Sportovní klub Skalický dvůr

03.06.2011 Frýdek-Místek

Na jízdu nikdy nebudete staří, ani moc mladí. Nezáleží na váze či vašich schopnostech. Začněte se věnovat sportu, který vás nadchne. Jezdecký klub nabízí kurzy vhodné pro začínající i pokročilé jezdce.

TJ Equiclub Krnov

03.06.2011 Krnov

Piraňa paintball - Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Můžete si zahrát paintball a k dispozici máte několik hřišť, na nichž můžete adrenalinový sport provozovat. Můžete si také rezervovat hry. Jsou pořádány různé firemní akce, ale také hry pro školy a skupiny.

Paintball Profi Club Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Zahrajte si paintball a užijte si ve hře plné adrenalinu napětí a dobrodružství. Můžete si zahrát v profi klubu v Ostravě. Bude vám zapůjčeno veškeré vybavení pro paintball. Klub je moderně vybaven a má dlouholetou tradici.

Paintball Land Ostrava

03.06.2011 Ostrava

Jsou organizovány paintballové akce pro širokou veřejnost, firmy, školy a také skupiny. Tento adrenalinový sport slibuje bohatý zážitek ze hry. K dispozici je hřiště v továrně v Ostravě anebo si můžete zvolit své prostory.

úterý 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete