Statistika našeho portálu

  • 98 459 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 11 - 20 z celkem 1551

GYM - FRAPP - Ostrava

12.07.2011 Ostrava

Nově zrekonstruované fitness centrum s dvacetiletou tradicí. Kromě zázemí pro klasické posilování poskytuje prostor také zájemcům o aerobik, či vytrvalostní cvičení na cardio trenažerech. Navštivte také wellness zónu s bazenem, soláriem a saunou.

FIT BIKE - Fitcentrum - Ostrava

12.07.2011 Ostrava

Fitcentrum zaměřené na klientelu z řad zájemců o kondiční posilování i profesionální dráhu. Kromě posilovacích strojů zde najdete také spinning centrum pro skupinové cvičení či solárium neb o bar dobře zásobený doplňky zdravé výživy.

BUGGY fitness - Ostrava

12.07.2011 Ostrava

Plně klimatizované fitness centrum, pod jehož střechou se skrývá třicítka stanovišť klasické značky Life fitness. Důležitou součásti fitcentra je také cardio zóna, kde najdete běhací pás, eliptical, steper či spinbike.

Twister Fitness Club - Ostrava

12.07.2011 Ostrava

Fitness club se širokým záběrem pokrývajícím klasická posilovací cvičení na strojích, spinning, bodystyling či pilates. Pro zájemce o další formy pohybu pak jsou k dispozici také kurzy zumby nebo fitboxu. Součástí clubu je i solárium.

FIT Kobeřice

12.07.2011 Kobeřice

Fit centrum poskytující kompletní servis. Možnost provedení vstupní diagnostiky, sestavení tréninkového plánu na míru, evidence dosažených pokroků. Možnost online rezervací, i průbežného sledování volné kapacity.

Fitnesstudio JUMI - Bolatice

12.07.2011 Bolatice

Pevnou součástí rekreačního areálu s penzionem a koupalištěm je i fitness centrum, sauna a spinning centrum. Zkušení trenéři po domluvě poradí se sestavením cvičebních programů, ale i jídelníčku.

Posilovna Hlučín

12.07.2011 Hlučín

Profesionálně vybavená posilovna a wellness centrum. V areálu sportovní haly spolu s cvičebními stroji LAX najdete také saunu a solárium. Wellness centrum sídlíci v budově mateřské školy potom nabízí i masáže či kosmetiku.

Fitness Centrum RENTOR - Opava

12.07.2011 Opava

Klimatizované fitness centrum sídlící v multifunkční hale jako vůbec první místo v Opavě svým zákazníkům kromě posilovacích strojů a sauny nabízí také možnost speedingu a alpinningu, tedy tréninku na trenažerech Alpitrack

Sport fitness Opava

12.07.2011 Opava

Fitness centrum, jehož návštěva slibuje individuální přístup i přístupné ceny. Pod jeho střechou na vás čeká na čtyřicet cvičebních stanovišť, kompletní sortiment značky Nutrend, a v neposlední řadě také sport bar.

Fitness centrum PEPA I. - Opava

12.07.2011 Opava

Čerstvě zrekonstruované fitness centrum, kde při jejich přípravě můžete potkat kulturisty reprezentující v současnosti nejúspěšnější klub na území ČR. Vybaveno profesionálními stroji Grün sport.

pondělí 3. říjen

Dnes má svátek Bohumil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete