Statistika našeho portálu

  • 96 468 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Hotel Ostrý - Železná Ruda

Železná Ruda

Hotel má kapacitu 69 lůžek ve 25 pokojích. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.Složení pokojů:1 apartmán pro 6 osob18 dvoulůžkových pokojů6 čtyřlůžkových pokojů1 pokoj má bezbariérový přístup2 apartmá až pro 6 osobKrytý hotelový plavecký bazén s protiproudem a whirlpoolem, sau…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Třída 1. máje 127, Železná Ruda
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Železná Ruda

Fotogalerie k článku

Hotel má kapacitu 69 lůžek ve 25 pokojích. Všechny pokoje jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a telefonem, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC.Složení pokojů:1 apartmán pro 6 osob18 dvoulůžkových pokojů6 čtyřlůžkových pokojů1 pokoj má bezbariérový přístup2 apartmá až pro 6 osobKrytý hotelový plavecký bazén s protiproudem a whirlpoolem, sauna, relaxační hotelová terasa. Nepřetržitá hotelová služba v recepci, výtah, parkování u hotelu zdarma, praní a žehlení pro hotelové hosty, úschova peněz a cenností v hotelovém trezoru, fax, sekretářské služby,WIFI, turistický a informační servis zdarma. Úschovna jízdních kol a lyží. TV a DVD v salonku. Prostory a vybavení pro meetingy a firemní akce – sál pro 60 osob + salonek pro 30 osob.

Možnosti stravování

Snídaně formou bufetu - zahrnuta v ceně ubytování.Součástí hotelu je vyhlášená restaurace U ZLATÉ KACHNIČKY", která se vyznačuje výtečnou českou i mezinárodní kuchyní doplněnou širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů včetně koktejlů a samozřejmě několika druhů výborně ošetřeného českého piva. Hostům je k dispozici hlavní restaurace s barem a tanečním parketem 60 míst, oddělený salonek 30 míst, letní terasa se zahradou 70 míst, grilem a dětským koutkem.Zajišťujeme ucelený gastronomický a společenský servis– mimo jiné, dny mezinárodní kuchyně, vepřové hody, slavnostní menu, bankety, rauty, svatební hostiny, firemní akce na klíč, koktejly, grilovací párty, zahradní slavnosti, prezentace, zasedání, odborné semináře, speciální párty, kulturní programy.

Popis okolí

Hotel Ostrý 755 m je umístěn v nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy – v malebném horském městečku Železná Ruda, v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava 68 000 ha, který s přilehlou chráněnou krajinnou oblastí o celkové rozloze 178 000 ha tvoří biosférickou rezervaci UNESCO.Hotel prošel v roce 2008 kompletní hloubkovou rekonstrukcí což zvýšilo jak jeho užitné vlastnosti tak i jeho modernější podobu. Již řadu let nabízí svým hostům kvalitní služby v příjemném prostředí. Jeho poloha v centru Železné Rudy je výhodná, jak pro jarní, letní, i podzimní období, tím, že je umístěn přímo na hlavní turistické a cyklistické trase spojující Šumavu a Bavorský les, tak i pro zimní období s možností sjezdového i běžeckého lyžování v areálech nacházejících se v těsné blízkosti. Stává se tak ideálním výchozím bodem pro realizaci pestrých sportovních, turistických a relaxačních aktivit.

Tipy na výlet po okolí

Mezi nejoblíbenější patří výlety k Černému jezeru, Čertovu jezeru a jezeru Laka 1096 m. Výlety na Špičák a Velký Ostrý do oblasti Královského hvozdu cyklotrasy. Návštěvy farního a poutního kostela Narození P. Marie u Strašína a kostela Neposkvrněného početí Panny Marie v Hojsově Stráži. Výlety na hrad Kašperk a na rozhlednu na vrchu Pancíř. Návštěvy nedalekého Bavorska hraniční přechod 2 km - Národního parku Bavorský les cyklotrasy, aquaparku ve Zwieselu atd.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete