Statistika našeho portálu

  • 84 857 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 149 Míst a památek

Penzion U potoka - Nezdice na Šumavě

Nezdice na Šumavě 32, Nezdice na Šumavě

Penzion Vám nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových, třech čtyřlůžkových pokojích a apartmánu pro 4 osoby, vše s vlastním sociálním zařízením WC, sprcha. Celková ubytovací kapacita pensionu je 26 míst. Dalšími službami v naší nabídce je využití společenské místnosti s hernou. - více Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nezdice na Šumavě 32, Nezdice na Šumavě
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Nezdice na Šumavě

Fotogalerie k článku

Penzion Vám nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových, třech čtyřlůžkových pokojích a apartmánu pro 4 osoby, vše s vlastním sociálním zařízením WC, sprcha. Celková ubytovací kapacita pensionu je 26 míst. Dalšími službami v naší nabídce je využití společenské místnosti s hernou. - více Tato společenská místnost se nachází mimo vlastní objekt penzionu a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s udírnou. Herna nabízí zpestření pobytu možností zahrát si kulečník, stolní fotbálek, šipky nebo nejrůznější stolní hry jako šachy, dámu, kostky, karty, ale i tradiční člověče nezlob se apod., které je možno zapůjčit u správce, stejně jako příslušenství pro kulečník či šipky. V těsné blízkosti hracího koutku pro dospělé je umístěn dětský koutek, aby rodiče mohli mít své ratolesti na dohled.

Možnosti stravování

Ke stravování je určena společná jídelní místnost s barem a televizí. Nabízíme rozšířené kontinentální snídaně nebo polopenzi, zahrnující kromě snídaní večeři polévka, hl.jídlo, něco na zub, případně je možno domluvit i obědy. Ke stolu láká kvalitní domáci kuchyně doplněná řadou nealkoholických i alkoholických nápojů. Dle dohody možno zařídit rožnění selat, kuřat, jehňat a vůbec všeho dobrého masitého.

Popis okolí

Možnost dojednání vyjížděk na koních a jiných poznávacích vyjížděk. Tenisové kurty cca 6km od penzionu. Šumavská krajina nabízí celou řadu možností, jak využít volný čas a příjemně si odpočinout. V okolí Nezdic ležících na úpatí Šumavy najdeme nesčetně přírodních i historických památek, ba ani do Národního parku Šumava, který skvosty přímo překypuje, to není nikterak daleko. Pro milovníky ať už pěší nebo cyklo turistiky je Šumava doslova rájem. Lyžování přímo v místě nebo ve větších centrech - Kašperské Hory, Zadov, Churáňov.

Tipy na výlet po okolí

Hrady Kašperk, Rabí, Velhartice, rozhledny Javorník, Svatobor či Sedlo, historická města s muzei jako Sušice, Kašperské Hory, naučné stezky v okolí, centrální Šumava - Národní park cca 15km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Adventní neděle - Klatovy

09.12.2018 - 16.12.2018
Klatovy

Nenechte si ujít Adventní neděle v Klatovech. Poslechněte si vánoční písně a užijte si adventní atmosféru.

Betlémské světlo - Zámek Červené Po…

23.12.2018 - 23.12.2018
Zámek Červené Poříčí

Přijďte si před Štědrým dnem do zámecké kaple pro Betlémské světlo.Datum konání: 23. 12. 2018 začátek od 16:00Přijďte…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

09.02.2019 - 09.02.2019
Balbínova 59, Klatovy

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

09.03.2019 - 09.03.2019
Balbínova 59, Klatovy

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete