Statistika našeho portálu

  • 93 022 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Pezion Hotel Stará celnice - Horní Maršov

Horní Maršov

Menší hotel o kapacitě 30 osob. Pokoje pro 2 - 4 osoby a 2 studia pro 6 osob s vlastním sociálním zařízením. Možnost zajištění dětské postýlky s přebalovacím pultem. Venkovní terasa se SKI-BAREM přímo u sjezdovky 680 m s vlekem a dětským vlakem, kde je možno zajistit lyžařský výcvik pro děti i dospělé. Při pobytech na 8 a více dnů sleva 10%.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Albeřice 48, Horní Maršov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Horní Maršov

Fotogalerie k článku

Menší hotel o kapacitě 30 osob. Pokoje pro 2 - 4 osoby a 2 studia pro 6 osob s vlastním sociálním zařízením. Možnost zajištění dětské postýlky s přebalovacím pultem. Venkovní terasa se SKI-BAREM přímo u sjezdovky 680 m s vlekem a dětským vlakem, kde je možno zajistit lyžařský výcvik pro děti i dospělé. Při pobytech na 8 a více dnů sleva 10%.

Možnosti stravování

Stravování je zajištěno v útulné hotelové restauraci vytápěné krbem, s výbornou kuchyní a bohatě zásobeným barem. Domácí strava. NEVAŘÍME Z MRAŽENÝCH POLOTOVARŮ. Pro ubytované zajišťujeme snídaně nebo polopenzi. Veřejná restaurace nabízí denně nejméně 2 polévky, 1x MENU, 2 hotová jídla a minutková kuchyni.

Popis okolí

Přímo u hotelu se nachází cca 680m dlouhý lyžařský vlek "Poma" se 2 sjezdovkami. Dětský vlek a možnost lyžařské školy pro děti i dospělé. Údolím vede několik upravených běžeckých tratí na Pomezní boudy a na Rýchory. Hotel je vzdálen 8 km od Jánských Lázní, 10 km od Pece pod Sněžkou a 6 km od Černé hory.

Tipy na výlet po okolí

osada Horní Albeřice leží asi 4 km od Horního Maršova. Poblíž obce se nachází nejrozsáhlejší krasové území v Krkonoších. V minulosti se zde těžil vápenec a díky vzniklým lomům a jejich podmínkám se zde vyskytují vzácné druhy rostlin a živočichů. Lomy jsou vyhlášeny chráněnou přírodní památkou pod názvem Albeřické lomy. V kaverně bývalého Bischofova lomu je více než 100 m dlouhá Hornoalbeřická jeskyně. Mezi další patří Krakonošova 50 m a Celní jeskyně. V Horních Albeřicích naleznete také starou pec na výrobu páleného vápna, která stojí u silnice směr Lysečinská bouda. V zimě jezdí z Horních Albeřic skibus do lyžařského areálu Žacléř - Prkenný Důl. V blízkosti se nachází známá lyžařská centra např. Janské Lázně, Mladé Buky, Pec pod Sněžkou. Horní Albeřice se nachází nedaleko skalního města Adršpach, kde se skrývají krásy pískovcových skal. Zhruba 50km je známá zoologická zahrada ve Dvoře Králové. V bezprostřední blízkosti hotelu jsou udržované běžecké tratě. V okolí pás Československého opevnění z 2. světové války. V letním období je možnost zapůjčení horských kár v nedaleké provozovně U Dána.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

RC Truck Show Trutnov

18.04.2020 - 18.04.2020
Trutnov

Každoroční setkání modelářů v Trutnově v tělocvičně ZŠ R.Frimla se nám již blíží. Přihlášky modelářů jsou již v plném…

Pálení čarodějnic - Hostinné

30.04.2020 - 30.04.2020
Hostinné

Čarodějnický sletsraz v pondělí 30. 4. 2020 na náměstí.

Pochod Babička - Velké Svatoňovice

09.05.2020 - 09.05.2020
Velké Svatoňovice

Vyrážíme. Jako každý rok. 25 nebo 50 km pěšky, 5 km pěšky pro děti. 30, 50 nebo 70 km na kole a 27 km na koloběžce.

Závody dračích lodí na Dolcích - Tr…

20.06.2020 - 20.06.2020
Trutnov

RK Dragons a Camp Dolce *** Vás srdečně zvou na jubilejní 10. ročník závodu dračích lodí v našem rekreačním areálu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 7. duben

Dnes má svátek Heřman / Hermína

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete