Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Wellness hotel Rezidence Ambra - Luhačovice

Luhačovice

Wellness hotel Rezidence Ambra získal v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2012 v kategorii čtyřhvězdičkový hotel 1. Místo ve Zlínském kraji. Hotel Ambra je moderně vybavené zařízení s celoročním provozem, které nabízí kvalitní ubytování, stravovací služby a relaxaci v Centru vitality. Hotel najdete v klidném prostředí u lesa, od centra lázeňského městečka asi 450 m. Oblibu u klien…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Wellness hotel Rezidence Ambra získal v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2012 v kategorii čtyřhvězdičkový hotel 1. Místo ve Zlínském kraji. Hotel Ambra je moderně vybavené zařízení s celoročním provozem, které nabízí kvalitní ubytování, stravovací služby a relaxaci v Centru vitality. Hotel najdete v klidném prostředí u lesa, od centra lázeňského městečka asi 450 m. Oblibu u klientů si získal klidem, pohodou a přátelskou atmosférou. V základní nabídce služeb jsou wellness pobyty, hotelové ubytování, vzdělávací a prezentační firemní pobyty a individuální i skupinové programy sestavené na přání. Naši stálou nabídku během roku aktuálně doplníme o pobyt velikonoční, prázdninový, vánoční a silvestrovský. Informace najdete na našich webových stránkách. Přijměte naši nabídku na wellness pobyt – wellness hotel Ambra Luhačovice – Vaše skvělá volba. Ubytování Luhačovice, wellness, restaurace, lázně Luhačovice a jejich příjemné prostředí využijete nejen pro vlastní odpočinek a relaxaci, ale i pro firemní akce a školení. Pod jednou střechou Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích a zároveň výborná kuchyně s bohatým výběrem jídel a nápojů v restauraci, lobby baru a letní zahrádce. Nezbytným doplňkem a chloubou je vnitřní hotelový bazén s protiproudy a whirlpoolem, jeden z největších v Luhačovicích. Moderní balneoprovoz Centrum vitality nabízí širokou škálu léčebných a velmi vyhledávaných wellness procedur. Ke komfortu samozřejmě patří podzemní garáže a parkoviště přímo u hotelu. Díky přízni a důvěře klientů získal hotel v prestižní soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů 1. místo ve Zlínském kraji a tím potvrdil, že patří mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích i blízkém okolí. Příjemné prostředí a nadstandardně prostorné pokoje i apartmány poskytují pohodlí, výborná kuchyně gurmánské zážitky a moderní balneoprovoz Centrum vitality relaxaci a odpočinek. V základní nabídce služeb jsou: - wellness pobyty - hotelové ubytování - vzdělávací a prezentační firemní pobyty - individuální i skupinové programy sestavené na přání Naši stálou nabídku rozšiřujeme o speciální pobyty jako např. sportovní víkendové pobyty, prázdninové pobyty pro rodiny s dětmi a pobyty na závěr roku. Denně aktualizujeme naši Last minute nabídku. Rezidence Ambra má vhodné podmínky pro pořádání vzdělávacích kurzů, prezentací či porad. Nabízí možnost pronájmu pro menší a střední akce včetně jejich kompletního zajištění technikou a službami. Pracovní část lze doplnit relaxací v Centru vitality (bazén, whirlpool, wellness procedury).

Možnosti stravování

* klimatizovaná restaurace s kapacitou 100 míst, lobby bar, letní terasa - celodenní provoz * polopenze u wellness pobytů: snídaně formou švédských stolů, večeře teplý bufet - polévka, 4 hlavní jídla, zeleninové a ovocné saláty, dezert, nápoj * teplý bufet zahrnuje široké spektrum pokrmů. Hostům předkládáme tradiční jídla české kuchyně, moravské speciality, bezmasé pokrmy, jídla mezinárodní kuchyně i racionální stravu. Nabídka je denně obměňována * na přání zajistíme hostům stravování formou plné penze. Obědové menu nabízí opět velký výběr - polévku z denní nabídky a 14 hlavních jídel včetně příloh. Respektujeme dietetická opatření - např. dieta diabetická, bezlepková, vegetariánská strava a další * k dispozici je trvale nutriční terapeut pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry * provozní doba: snídaně 7,30 - 10 hodin obědy 11,30 - 15 hodin večeře 17,30 - 20 hodin minutková jídla 11,30 - 21,30 hodin

Popis okolí

V těsné blízkosti našeho hotelu se nachází naučná ministezka "Okolo Ambry". V rámci tří panelů této stezky se dozvíte zajímavé informace o přilehlém hotelu a jeho okolí, turistická mapa Vám pomůže nasměrovat další kroky a navíc si můžete zahrát unikátní hru "O poklad královny Ambry", jejíž hlavní cenou je víkendový wellness pobyt v našem hotelu. Naučnou stezkou Vás provedou propagační materiály informující jak o samotném projektu, tak i o volnočasových možnostech v okolí. Po Vašem turistickém výkonu si můžete odpočinout v malebné přírodní scenérii Bílých Karpat, která bezprostředně obklopuje náš hotel.

Tipy na výlet po okolí

Okolí Luhačovic nabízí široké spektrum zajímavých míst pro poznání i zábavu. Můžete navštívit hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projet lodí po Baťově kanálu. Zde ja nabídka nejzajímavějších z nich: Buchlov – středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami Buchlovice – zámek ve stylu italského baroka Kroměříž – památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady Rožnov pod Radhoštěm – skanzen, hora Radhošť a okolí Uherský Brod – Muzeum Jana Amose Komenského Uherské Hradiště – četné památky, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu Velehrad – nejvýznamnější poutní místo na Moravě Vizovice – barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek Zlín – město s funkcionalistickou architekturou, věhlasné Obuvnické muzeum Zlín – Lešná – romantický zámek a zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat Krásné prostředí pro trávení aktivní dovolené naleznete u Luhačovické přehrady. Prostředí s okruhem 3,4 km pro in-line brusle, cykloturistiku a nově zbudovaným aquaparkem. Návštěvníci zde mohou využít nerezový plavecký bazén, dětský bazén a zážitkový bazén s vodními atrakcemi, toboganem a skluzavkou. Na konci loňského roku byla otevřena v Luhačovicích městská plovárna, která se nachází pouhých 350 m od našeho hotelu. Nároční hosté, kterým nebude stačit hotelový bazén o rozměrech 13 x 7,5 m si tedy mohou dopřát nejen plavecký zážitek, ale i další vodní atrakce. Městská plovárna Luhačovice sice není klasický aquapark s tobogány a skluzavkami, ale nabízí 25 m dlouhý bazén se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami,lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Děti se mohou vyřádit v dětském bazénku s bublinkou a vodním ježkem. Dospělí a nejen oni, si odpočinou ve vířivce pro deset osob. Vše je doplněné parní komorou a lehátky, aby relaxace ve vodním světě byla téměř dokonalá. Bazénová hala je vybavena vstupy na letní slunící terasy. AKTUÁLNÍ informace o sportovních a kulturních akcí v Luhačovicích a okolí Vám ochotně poskytnou pracovníci hotelové recepce. 

Mapa

Zajímavé akce v okolí

31. Veletrh STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMO…

21.03.2024 - 23.03.2024
Zlín

31. ročník veletrhu stavebnictví a vytápění, domova a zahrady

9. Ročník festivalového půlmaratonu…

02.06.2024 - 02.06.2024
nám. T. G. Masaryka…

Festivalový půlmaraton je největší běžecká akce ve Zlínském kraji, která stala již tradiční součástí doprovodného…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete