Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Tipy na víkend 20.-21. června

Už v neděli se můžeme těšit na první jarní den a na toto téma bude zaměřená také řada víkendových akcí v celé republice. Pozadu nezůstane ani den otců, který letos připadá také na neděli. A kdo by raději něco říznějšího, možná si vybere z celé řady pivních slavností.

Už v neděli se můžeme těšit na první jarní den a na toto téma bude zaměřená také řada víkendových akcí v celé republice. Pozadu nezůstane ani den otců, který letos připadá také na neděli. A kdo by raději něco říznějšího, možná si vybere z celé řady pivních slavností.

Praha

Do sobotního programu zasáhne už od čtvrtka probíhající festival United Islands of Prague, který i letos propojí pražské ostrovy skvělou muzikou. Okolo Vltavy to ožije také pivním festivalem Pivo na náplavce, který bude probíhat od pátku do soboty. Na Libeňské louce se koná X. Psí den, kde proběhne soutěž o nejlepšího voříška. V sobotu je pro Vás připravené zábavné odpoledne plné cyklistické zábavy, soutěží a poznání - Letní rozjezd na Ladronce. Hostivařský lesopark zve na Pohádkový les plný pohádkových postav a úkolů pro děti.

Veterán US Car Clubu Praha zve na velkou přehlídku amerických veteránů American Dream s doprovodným hudebním programem na Dostihovém závodišti ve Velké Chuchli.

Středočeský kraj

Multikulturní program Vás čeká celý víkend v Berouně na festivalu Berounské hradby.V Nižboru proběhne v sobotu akce zvaná Bitva Nižbor - festival otevřená historie. Pivovar Nymburk Vás zve na 20. ročník Postřižinských slavností, na kterém vystoupí řada známých interpretů a budou připraveny soutěže. Zámek Loučeň zve na Den otců, kterým oslaví stejnojmenný svátek. Všichni otcové mají vstup do parku a labyrintů zdarma.

Jihočeský kraj

Za tajemstvím Lipana se můžete vydat v sobotu na cyklovýlet z Týna nad VltavouZoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou zve na Zábavný den se ZPMV ČR, kde bude připraven opravdu bohatý a rozmanitý program.

Plzeňský kraj

Od pátku do neděle si můžete vybrat své představení v rámci Klatovských divadelních slavností. Za pivem se můžete vypravit do Radnic na Pivní slavnosti nebo do Zbirohu. V Obchodním centru Plzeň bude pro děti připravená Dětská farma plná soutěží a dobrého jídla. 

Ústecký kraj

V sobotu se v Litoměřicích koná mladý festival mladé hudby Sun Fest. V regionu budou mít své zastoupení i pivní slavnosti v Kadani. V sobotu slavnostně otevře klášter Osek svůj obnovený pivovar. Na Den otců nabídne Zoo Děčín 50% slevu na vstupné pro všechny otce, tak nabídky určitě využijte.

Liberecký kraj

Pivovar Rohozec zve všechny na sobotní Slavnosti piva Skalák. Bude připraven doprovodný program. a pokud máte děti, můžete vyrazit na dětské Mtb závody Bikeclinic Cup do Jablonce nad Nisou.

Královéhradecký kraj

Do Horního Maršova se můžete vydat na nekomerční svátek hudby, divadla a workshopů, který se koná doslova uprostřed krkonošské přírody - Doteky 2015. V Lázních Bělohrad se můžete vypravit na turistickou akci zvanou Raisovým krajem za folklorem.

Pardubický kraj

Do Pardubického kraje Vás možná nalákají Čermenské folklorní slavnosti, Fresh Festival Pardubice a nebo legendární festival elektronické hudby Svojšice, který bude letos také poslední.

Kraj Vysočina

Hudební a pivní tradice se prolnou na festivalu Bernard Fest v Humpolci, který proběhne od pátku do soboty. V Zoo Jihlava oslaví v neděli Den žiraf.

Jihomoravský kraj

Unie sportovních klubů pořádá v pátek a v sobotu Sportovní dny Brno, akci určenou široké veřejnosti. Ve vinařských Novosedlech Vás zase v sobotu přivítají Dny otevřených sklepů.

Zlínský kraj

Valašský špalíček 2015, to je festival folku a beatu, který můžete navštívit ve Valašském Meziříčí od čtvrtka do soboty. Zoo Lešná zve návštěvníky na Letní podvečer, akci díky níž můžete v zoo zůstat i po zavírací době a zažít tak život v zoo trochu jinak.

Olomoucký kraj

Ve Velkých Losinách se konají Velkolosinské svatojánské slavnosti, které budou plné hudebních a kulturních vystoupení od pátku do neděle. Reggae v parku vypukne v sobotu ve Smetanových sadech. Noc snů Vás zavede do Zoo Olomouc už v sobotu večer. V neděli pak na to naváže Den žiraf v téže zoologické zahradě.

Zajímavé akce v okolí

Abeceda hvězd po 20 letech - Český …

30.09.2021 - 30.09.2021
Český Dub

Divadelní společnost Vojan z. s. Český Dub a T.J. Sokol Proseč pod Ještědem Vás zve na úspěšnou hudební one-man-show.

Online: Kolben Open 8 - celá ČR

08.05.2021 - 08.05.2021
Pragovka gallery

ONLINE Kolben Open 8 zahájí KO-LABORACI na Pragovce s beneficí na podporu kultury v době pandemie

Vratislavický Běhoun - Vratislavice…

08.05.2021 - 08.05.2021
Koupaliště Sluníčko,…

RunBo Team pořádá 28.ročník přespolního běhu a 24.ročník o Putovní pohár starosty Vratislavic nad Nisou - běžecké…

Běh Barvám Neutečeš - Olomouc

08.05.2021 - 08.05.2021
Výstaviště Flora -…

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 8. květen

Den osvobození od fašismu

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete