Statistika našeho portálu

  • 94 250 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Tipy na víkend 6.-7. června

O víkendu se můžete těšit na řadu kulinářských akcí, které budou vyváženy stejně bohatou nabídkou sportovních aktivit. A pokud byste raději vyrazili za kulturou nebo na výlet, tak i pro Vás máme několik tipů.

O víkendu se můžete těšit na řadu kulinářských akcí, které budou vyváženy stejně bohatou nabídkou sportovních aktivit. A pokud byste raději vyrazili za kulturou nebo na výlet, tak i pro Vás máme několik tipů.

Praha

O víkendu se v metropoli můžete vydat na FRESH Festival, který představí atraktivní pokrmy nejen z Prahy. Jedná se o dřívější Apetit Festival pod novým jménem. Ve znamení bude i další festival RawFest 2015, festival živého jídla. Ten se koná rovněž oba víkendové dny. Pojďme se po dobrém jídle také hýbat. Na pohyb pro celou rodinu zvou domy dětí a mládeže v rámci rodinného dnu, který se koná v neděli. Na sportovní vyžití zve také Ski a Bike Centrum Radotín, které pořádá dámskou jízdu.

Středočeský kraj

Na muzejní noc zve v sobotu Muzeum Kouřimska v Kouřimi a Muzeum zlata Nový Knín. V Karlštejně oslaví výročí 650 let od korunovace Karla IV. císařem Svaté říše římské slavnostním průvodem. Ve Zruči nad Sázavou se v sobotu koná Becachotvírák, beachvolejbalový turnaj smíšených trojic. V Brandýse na Labem představí v sobotu svá výtvarná díla více než 50 umělců a návštěvníky čeká i celá řada výtvarných dílniček na Polabském Montmartre.

Jihočeský kraj

Velkou akcí Jihočeského kraje je Open Air foto Festival, který se již tradičně koná v Českém Krumlově. Akce nejen pro fotografy začíná už v pátek a trvá do neděle. V Českých Budějovicích se v sobotu poběží Mattoni 1/2Maraton. Hornické slavnosti v Rudolfově zvou v sobotu na 16. ročník historicky laděných slavností města.

Plzeňský kraj

Muzeum a galerie severního Plzeňska zve na sobotní Muzejní noc.

Ústecký kraj

s dětmi se můžete vypravit na Pohádkovou cestu v Lounech, kde Vás od pátku do neděle čeká spousta her a zábavy. Na skvělé víno Vás v sobotu možná naláká festival Litoměřický hrozen. A kdo touží po adrenalinu, ať si přijde pro svou dávku o víkendu do Mostu. V Proseticích u Teplic oslaví v sobotu Den dětí.

Liberecký kraj

Nenechte si ujít Městské Chrastavské slavnosti, třídenní festival hudby, divadla a sportu, které probíhají v Chrastavě od pátku do neděle. V neděli se můžete zajít podívat na Pohádkovou přehradu do Jablonce nad Nisou. A do krásné hudby se můžete zaposlouchat během varhanního koncertu v kostele sv. Josefa v Pěnčíně.

Královéhradecký kraj

V Markvarticích se koná 16. ročník svátku květnatých luk a krásného venkova Česká květnice 2015. A jistě nezajímavou nebude ani Muzejní noc v domě Václava Hanky v Hoříněvsi, která se koná v sobotu. Vinum et Cetera je název ochutnávkové akce v Boumově, kde budete mít možnost okoštovat skvělá moravská i česká vína.

Pardubický kraj

V Pardubicích se o víkendu uskuteční Aviatická pouť, kde návštěvníci uvidí nejen akrobatická vystoupení nejlepších pilotů, ale čeká je i další program. Městské muzeum a galerie Polička se otevře v sobotu Muzejní noci.

Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj bude o víkendu plný food festivalů. Navštívit můžete třeba od pátku do neděle Špilberk Food Festival 2015, Mikulov Gourmet Festival nebo se můžete vypravit na Putování po vinařských stezkách Strážnicka.

Zlínský kraj

8. ročník mezinárodního festivalu soudobého tanečního umění TANECVALMEZ 2015 proběhne první týden v červnu ve Valašském Meziříčí. Obec Velké Karlovice pořádá XI. ročník vytrvalostního závodu Pepimaraton na horských kolech-MTB. X.Kudlovický vinný žleb nabídne nejen skvělé víno, ale také cimbálovou muziku a další.

Moravskoslezský kraj

Ambiciózní projekt Vivaldianno, koncertní turné, proběhne v sobotu v Ostravě. Ve Vyšních Lhotách se koná Jubilejní 10.ročník hudebního rockového festivalu s názvem Kamenité open fest.

Zajímavé akce v okolí

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

27.09.2020 - 27.09.2020
Obec Tuhaň - okr. Semily

Všechny zveme na Neděli 27. září 2020 do obce Tuhaň u Semil na tradiční trhy. Více info na www.trhy-tuhan.cz.

Setkání s Ivo Šmoldasem - Český Dub

01.10.2020 - 01.10.2020
Česká beseda

Zábavná talkshow Iva Šmoldase zahrnuje humorné a originální vyprávění, životní příběhy jak ze soukromého, tak z…

Divadelní představení Hoří, má pane…

03.10.2020 - 03.10.2020
Sokolovna Proseč pod…

Hoří, má panenko! – divadelní zpracování slavného filmu pánů Miloše Formana, Jaroslava Papouška a Ivana Passera.

Hudební festival Hrošení - Krucembu…

16.07.2021 - 17.07.2021
Kemp MOŘE u rybníku Řeka

Festival se zaměřením na folk, bluegrass, tremp a country music se odehrává v zavedeném retrokempu s restaurací.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 21. září

Dnes má svátek Matouš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete