Statistika našeho portálu

  • 97 533 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Sport

Zobrazuji výsledky 21 - 30 z celkem 150

Fit-in studio - Nový Jičín

12.07.2011 Nový Jičín

Studio s pětiletou tradicí zaměřené primárně na takové disciplíny, v nichž cvičení slouží především propojení těla a mysli. Navštívit tak zde můžete lekce powerjogy či orientálních tanců, ale i oblíbeného pilates nebo cvičení na záda.

AMERICAN fitness clubu - Nový Jičín

12.07.2011 Nový Jičín

Klimatizované fitness centrum ležící v samém srdci Nového jičína. Spolu s profesionálními cvičebními stroji je vybaveno i tzv. Aerobní zónou. Sportovní bar je potom ideálním místem, kde se zkušeným lektorem probrat tréninkovou strategii.

Sportovní Club Honzy Jaroše - Bílovec

12.07.2011 Bílovec

Aerobic studio, clubová posilovna, body & mind studio. Spolu s těmito službami lze využít také nabídku bike studia nebo fitness boxu. Zájemci o zlepšení životosprávy mohou zvolit také kurz "Jste to, co jíte".

Power Plate studio - Kopřivnice

12.07.2011 Kopřivnice

Studio zaměřené na populární cvičení na strojích Power Plate. Kromě zvýhodněné měsíční permanentky a dlouhé otevírací doby svým návštěvníkům nabízí také komplexní program diagnostiky InBody.

Fit centrum Sport Klapka - Karviná-Fryštát

12.07.2011 Karviná

Fit centrum fungující pod záštitou cyklo prodejny s dlouholetou tradicí. Pokrývá pestrou paletu pohybových aktivit, mezi něž patří aerobik, spinning, alpinning či fitbox. Na své si zde však přijdou také vyznavači power jógy či pilates.

Arena Fitness Centrum - Karviná

12.07.2011 Karviná

Fitness centrum spojující klasickou posilovnu se třiceti stanovišti, Kardio zónu vybavenou dvojicí cross trainerů a stepperem a aerobní sál, v němž si můžete zacvičit zumbu, či systemu. Součástí centra jsou také masáže: od těch klasických po baňkování.

FITNESSKO Český Těšín

12.07.2011 Český Těšín

Navštivte i vy kvalitní fitness centrum, které je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. K dispozici jsou moderní posilovací přístroje, vyzkoušet můžete fitbox, alpinning, saunu, relax zónu, zumbu a street dance.

Fitness centrum Lemi - Havířov

12.07.2011 Havířov

Navštivte fitness centrum, kde na vás čeká celá řada služeb. K dispozici máte indoor cycling, lymfodrenážní masáže a také další druhy masáží. Začněte cvičit i vy a zlepšete si tak svou fyzickou kondici.

FIT CENTRUM - Havířov

12.07.2011 Havířov

Redukujte svou hmotnost a vytvarujte si tělo do plavek. Nyní máte jedinečnou šanci. K dispozici máte celou řadu služeb, jichž můžete využít. Nechybí posilovna, aerobic, hubnutí a také cvičení pro těhotné.

Fit centrum - Karviná

12.07.2011 Karviná

Pokud budete chtít vyzkoušet něco nového, máte možnost navštívit fitness centrum, které přináší celou řadu služeb. K dispozici je solárium, fitbox, alpinning a také dětský fitbox. Dopřejte si to nejlepší.

úterý 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete