Statistika našeho portálu

  • 90 584 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Aktuální tipy na víkend a pro volný čas

Zobrazuji výsledky 101 - 110 z celkem 122

Olympiáda na vlastní kůži

19.01.2014 Praha

S blížícím se začátkem olympijských her v Soči stoupá adrenalin i očekávání všech sportovních fanoušků, pro které je tato výjimečná událost jednoznačným vrcholem celoročního dění. Pokud si chcete na vlastní kůži prožít atmosféru soutěží pod pěti kruhy, nemusíte už jezdit stovky kilometrů daleko, ale stačí si najít čas pro návštěvu…

Hrady a zámky v zimě nespí

19.01.2014

Atlas Česka pro Vás připravil přehlídku okouzlujících českých a moravských hradů a zámků, jejichž návštěvou si můžete netradičně zpříjemnit i období chmurných zimních měsíců. Těšit se můžete na desítky zajímavých akcí, originálních prohlídek a pohádkovou atmosféru plnou romantických panoramat.

Kam na novoroční a silvestrovské ohňostroje 2014

31.12.2013

K nejkrásnějším okamžikům přicházejícího roku patří již tradičně velkolepá podívaná plná barev a světelných efektů, kterou každoročně přinášejí novoroční ohňostroje. Pojďte se spolu s Atlasem Česka seznámit s těmi nejkrásnějšími oslavami plánovanými na první den roku 2014.

Kam na Mikuláše 2013

04.12.2013

Atlas Česka Vám přináší pozvánku na nejzajímavější akce spojené s oslavami svátku. Sv. Mikuláše. Vezměte své nejbližší a přijďte se pobavit do společnosti čertů, andělů i dobrosrdečného Mikuláše!

Kam na advent a vánoční trhy

30.11.2013

Období blížících se vánočních svátků vyvolává v každém z nás pocity výjimečných chvil a slavnostní nálady. Atlas Česka pro Vás připravil výčet těch nejzajímavějších akcí spojených s adventním obdobím, které zajisté přispějí k Vaší dobré náladě a pohodovému naladění.

Originální a poctivé české Vánoce. Přijďte nakoupit dárky na Dyzajn márket

19.11.2013 Praha

Vrhněte se na letošní vánoční nákupy trošku jinak - originálně, a vyhněte se přeplněným obchodním centrům, kde hrají neustále dokola ty samé koledy. Co si shánění dárků zpříjemnit a v klidu vše nakoupit na jednom místě bez strkanic, dlouhých front, a to vše na čerstvém vzduchu? Nadělte pod stromeček poctivý design, zahřejte se svařákem a…

Kulturní stezka Po stopách moderny

13.11.2013

V těchto dnech vzniká nová kulturní stezka, která vás provede místy spojenými s životy nejvýznamnějších osobností evropské kulturní scény 1. poloviny 20. století. Vydejte se po stopách známých architektů, designérů a dalších umělců.

Tipy kam na Svatomartinské víno a akce 2013

04.11.2013

Svátek svatého Martina patří v českých zemích k nejoblíbenějším svátkům celého roku. Tomu odpovídá i bohatá nabídka lákavých a originálních akcí konaných napříč celou republikou. Redakce Atlasu Česka se pro Vás pokusila vybrat přehlídku těch nejzajímavějších, které by neměli uniknout Vaší pozornosti.

Zažijte advent při plavbě na Vltavě

28.10.2013 Praha

Atlas Česka zve všechny naše čtenáře na neopakovatelný zážitek spojený s romantickou plavbou lodí napříč naším hlavním městem Prahou. Až do konce roku máte jedinečnou příležitost vybírat z bohaté nabídky originálních programů, které nadchnou rodiny s dětmi, dvojice zamilovaných dívek a chlapců, party přátel a kolegů, zkrátka zástupce…

Kategorie

neděle 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete